Rezervuoti paspirtuką

Išsinuomokite elektrinį paspirtuką valandai ar visai dienai

Pavargote nuo kamščių ir viešojo transporto? Yra puikus būdas greitai ir efektyviai pasiekti savo kelionės tikslą Vilniuje. Elektrinis paspirtukas – idealus miesto transportas. Tiesiog stojate ir važiuojate ten, kur reikia. Nesvarbu, ar keliaujate į darbą, ar į studijas, ar apsipirkti – elektrinis paspirtukas Vilniuje padės sutaupyti nemažai laiko.

Elektrinio paspirtuko nuoma – nuo 0,20 eur valandai (7 eur dienai).

Elektrinio paspirtuko nuoma apsimoka, kai važinėti reikia daug ir intensyviai. Išsinuomokite elektrinį paspirtuką savaitei ir dienos kaina bus apie 7 eurus. Tai 2-3 puodeliai kavos.

Paspirtukai nuomai – labai kokybiški

Nopedarsrent.lt paspirtukai nuomai yra labai kokybiški. Jie pritaikyti važinėti daug ir ilgai. Nuomojami Ninebot paspirtukai yra patikrinti, jų techninė būklė – ideali. Vienu įkrovimu galima nuvažiuoti 45-60 kilometrų. Tai nuo vieno Vilniaus krašto iki kito ir atgal. Maksimalus leistinas greitis – 25 km/h. Paspirtuku galite pasiekti bet kurią Vilniaus vietą.

Kaip išsinuomoti elektrinį paspirtuką?

Nusprendėte išsinuomoti el. paspirtuką iš NoPedalsrent.lt? Štai, ką jums dabar reikia padaryti:

  • Užeikite į NoPedalsrent.lt interneto puslapį.
  • Pasirinkite norimą nuomos laikotarpį. Galite rinktis ir kelias dienas. Spauskite mygtuką „Ieškoti“. Sistema suras laisvus paspirtukus, kuriuos galite išsinuomoti.
  • Pasirinkite norimą paspirtuką ir paspauskite mygtuką „Rezervuoti“.
  • Pažymėkite paėmimo ir grąžinimo valandas, nes kaina skaičiuojama valandų tikslumu.
  • Pažymėkite reikalingus priedus: krepšelį daiktams, šalmą, spyną ar telefono laikiklį. Po šiais priedais matysite galutinę nuomos kainą.
  • Jei kaina tinka, spauskite mygtuką „Rezervuoti“.
  • Čia galite įvesti nuolaidos kuponą, jei turite. Jei ne, spauskite „Tęsti atsiskaitymą“ ir pereikite prie apmokėjimo pasirinkimo.
  • Atsiskaityti galima atsiimant paspirtuką NopedarlsRent nuomos punkte arba kortele.
  • Atvykę į nuomos punktą Kedrų g. 5, Vilniuje, turėkite asmens tapatybės dokumentą. Reikės jo kopijos, nes bus sudaroma nuomos sutartis.

Viskas labai paprasta ir patogu. Svarbiausia – galite išsinuomoti tokį paspirtuką, kuris labiausiai atitinka jūsų lūkesčius ir poreikius.

NoPedalsRent yra elektrinių paspirtukų gerbėjų įmonė. Čia dirba žmonės, patys važinėjantys ir taisantys paspirtukus, jie apie šią transporto priemonę išmano viską. Dėl to drąsiai klauskite patarimo – jie patars, kaip geriau važiuoti Vilniaus keliais ir šaligatviais.

Išsinuomokite el. paspirtuką jau dabar!

Turite klausimų? Nedvejodami užduokite juos darbuotojams telefonu +37067309050 arba el. paštu [email protected].

Rezervuoti paspirtuką

Produktų nerasta.