Elektrinių paspirtukų remontas

Prieš remontuojant visada įspėsime apie kainą. Ieškosime spredimų kurie bus naudingi tik jums.

+37067309050 rasti mus

PASLAUGŲ KAINORAŠTIS

PaslaugaKaina €
Galinės padangos/kameros keitimas15
Priekinės padangos/kameros keitimas20
Priekinės pilnavidurės padangos užmontavimas20
Galinės pilnavidurės padangos užmontavimas25
Ekranėlio keitimas15
Klibėjimo, girgždėjimo pašalinimasnuo 10
Paspirtuko stabdžių reaguliavimas10
Stabdžių kaladėlių ar disko keitimas15
Sulenkimo kabliuko ketimasnuo 20
Valdymo plokštės keitimas (controlboard)nuo 30
Baterijos BMS remontasnuo 40
Elektros lizdo taisymas/keitimas10
Laidų remontas/keitimas10
Aceleratoriaus ar stabžių rankenėlės keitimas15
Priekinio rato guolių keitimas25
Galinio rato guolių keitimas15
Galinio rato keitimas15
Variklio keitimas20
Galinio sparno + lemputė + laido keitimas20-25
Purvasaugio keitimas15
Galinės lemputės keitmas15
Galinės lemputės laido taisymas (nuo baterijos)15
Priekinio amortizatoriaus pastatymasnuo 20
Galinio amortizatoriaus pastatymasnuo 30
Lipdukų apklijavimasnuo 5
Gedimo nustatymas/diagnostika              (mokama atsisakius remonto)20

Remonto darbų trukmė 1 – 4 d.d.

Padangų montavimas su spcializuota įranga

Elektrinių paspirtukų padangos yra pakankamai silpna vieta šiai naujai transporto priemonei, apie pusę elektrinių paspirtukų gedimų yra susijusiu su padangomis bei jų kameromis, visą tai sukelia žemas padangos profilis ir mažas jos tūris, šį kombinacija lemia labai greitą gumos susidėvėjimą ypač jei slėgis padangoje yra žemas. Turėdami tam specializuota techniką galime efektyviai iškilusias problemas pašalinti, taip pat duosime patarimų, kaip prižiūrėti padangas, kad servise apsilankytumėte rečiau.

+37067309050

Xiaomi paspirtukų remontas

Jūsų Xiaomi paspirtukas susidūrė su problemomis? Rekomenduojame susisiekti su patyrusiais elektrinių paspirtukų remonto meistrais, nes bandymai patiems taisyti paspirtuką gali būti ir nesėkmingi. Kai kuriuos gedimus tikrai galima pašalinti ir patiems, bet geriau prieš tai pasikonsultuoti su profesionalais.

Xiaomi paspirtukų remontas Vilniuje yra labai populiari paslauga, nes, mūsų paskaičiavimais, daugiau nei trečdalis paspirtukų yra būtent šio kinų gamintojo. Lietuvoje tai bene populiariausias paspirtukų prekės ženklas, todėl ir poreikis remontui yra pakankamai intensyvus, ypač šiltuoju metų laiku (kovas-spalis). Mūsų taisykla teikia tokią paslaugą nuolatiniams klientams, kaip greitasis Xiaomi paspirtukų remontas.

Dirbame operatyviai ir dėl kitų priežasčių:

  1. Sandėlyje nuolatos turime Xiaomi paspirtukų atsarginių detalių, todėl remontas ilgai neužtrunka – nereikia laukti, kol bus pristatyta viena detalė iš tiekėjų.
  2. Mūsų meistrai – aukščiausios kvalifikacijos, nuolatos tobulinantys savo žinias. Domimės naujovėmis, todėl galime dirbti su pačiais naujaisiais ir senesniais Xiaomi paspirtukais.
  3. Ilgametė patirtis ir profesionalūs įrankiai – dar viena operatyvaus remonto paslaptis.

Norite sužinoti, kiek kainuos jūsų Xiaomi paspirtuko remontas? Skambinkite arba rašykite jau dabar!

Ninebot Paspirtukų remontas

Ninebot paspirtukų remontas apima ne vien tik elektrinius Ninebot Segway paspirtukus, bet ir riedžius bei vienaračius, kurių vis dažniau ir dažniau galima sutikti mūsų miesto gatvėse. Dirbame Vilniuje.

Ninebot yra kinų paspirtukų gamintojas, garsėjantis aukšta kokybe ir patikimais produktais. Ninebot paspirtukai yra pakankamai brangūs, todėl jiems susidūrus su problemomis, geriausia išeitis yra remontuoti, o ne pirkti naują. Remonto kokybė taip pat priklauso nuo originalių detalių ir patyrusių meistrų darbo.

Mūsų paspirtukų servisas remontuoja Ninebot paspirtukus jau ne vienerius metus. Esame sukaupę nemažai patirties, todėl jūsų paspirtuką suremontuosime greitai ir kokybiškai. Daugumą detalių turime savo sandėlyje, todėl nereikės laukti, kol gausime jas iš tiekėjų sandėlių Europos šalyse.

Ninebot paspirtukų remontas kainuoja kur kas mažiau, nei pirkti naują. Norite sužinoti remonto kainas? Susisiekite su mumis jau dabar nurodytais kontaktais – Ninebot paspirtukų remonto kainą pasakysime tik nustatę gedimą nuotoliniu būdu arba kai atvešite savo paspirtuką pas mus.

Elektrinių paspirtukų remontas

Paspirtukas mieste – nepamainoma transporto priemonė. Privalumai prieš dviračius akivaizdūs – kompaktiškas, patogus transportuoti, vežiotis viešajame transporte ar automobilyje, kur kas greitesnis ir patogesnis. Jam sugedus, patiriamas tikrai nemažas stresas ir nusivylimas. Dėl to neverta atidėlioti remonto darbų – vos tik susidūrėte su problemomis, iš karto susisiekite su profesionaliais paspirtukų remonto meistrais.

Kokybiškas elektrinių paspirtukų remontas užtikrina, kad artimiausiu metu neturėsite problemų su jau suremontuotomis paspirtukų dalimis, nesvarbu, ar tai padangos, stabdžiai, baterija ar valdymas. Mūsų meistrai padarys viską, kas įmanoma, kad galėtumėte toliau naudotis savo pamėgta transporto priemone.

Dirbame su Xiaomi, Ninebot ir kitų gamintojų elektriniais paspirtukais, riedžiais ir vienaračiais. Savo sandėliuose turime užsakę visas pagrindines dalis, todėl ilgai nereikia laukti, kol tiekėjas atsiųs trūkstamą detalę. Taip garantuojame, kad jūsų paspirtukas bus sutaisytas per kelias darbo dienas.

Ilgametė patirtis ir dėmesys kiekvienam klientui – išskirtinis mūsų elektrinių paspirtukų serviso bruožas. Domina elektrinių paspirtukų remontas Vilniuje? Susisiekite su mumis jau dabar!